четвртак, 12. јануар 2012.

Тери:Ќе бидам спремен на натпреварот против Сандерленд Капитенот на Челзи изјавил дека може да настапува за својот тим против Сандерленд оваа Сабота.
"Ја носев повредата од другото колено но сега ја повредив и десната нога. Се е добро. Малку ми е отечено коленото но мислам дека за два дена ќе оздрави и јас ќе бидам спремен." Изјави Тери.

Нема коментара:

Постави коментар