недеља, 12. фебруар 2012.

Мурињо на лето го остава Реал и доаѓа во Челси !!Таа вест ја потврдиа како ексклузивна The Sun од блиските извори на Португалецот.

Жозе знае дека моментално на Стенфорд Бриџ е тотален хаос,и ке му биде многу тешко да  врати како што беше !

Нема коментара:

Постави коментар